Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü
Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü
Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü
Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü
Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü

Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü (TS715)

Fiyat : 721,10 ₺(KDV Dahil)
tm-detayek

Üstün özelliklere sahip kusursuz sonuçlar sunar.

ADET :

Braun TexStyle 7 TS 715 2300 W Buharlı Ütü
 

Üstün özelliklere sahip kusursuz sonuçlar sunan yüksek kalite bir buharlı ütü.

TexStyle 7 buharlı ütüler en ufak kırışıklıkları gidererek mükemmel sonuçlar sunar. Yüksek kalite tabanları ve en gelişmiş teknolojileri ile kusursuz bir ütü deneyimi sunuyorlar.
Braun TexStyle 7 TS715 size 2300 Watt yoğun buhar gücü sunuyor. Üç aktif alandan çıkabilen bu buhar en küçük detaylarda bile hızlı ve kolay sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Ütülerin kolay tutumu aynı zamanda uzun süre ütü yapmanızı mümkün kılıyor.

Kumaşlarda Yanık Lekelerine Son

Eloxal taban teknolojisi sayesinde kumaşlarınız üzerinden hızla kayarak pürüzsüz bir görüntü oluşturur. Ayrıca dayanıklı bir taban malzemesi ile üretildiğinden uzun ömürlü bir kullanım imkânı verir. Eloxal taban özelliği ütünün kumaşlara yapışmamasını sağlayarak daha konforlu bir ütü deneyimini sizlere sunmaktadır.
 

Su Püskürme ile Pürüzsüz Kumaşlar

Güçlü su püskürtme özelliği ile inatçı kırışıklıkları birkaç darbede yok edebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sizin iş gücünüzü azaltacaktır. Yoğun bir su püskürtmeden bahsetmediğimiz için su lekesi de kalmaz. Keyifli bir ütü sizleri bekliyor.
 

Özel Üretim Buharlı Burun Ucu

Tabanından püskürttüğü yoğun buhar, tabanın en uç noktasına kadar her yerinden çıkmaktadır. Bu sayede köşelere ulaşmak ve oradaki kırışıklıkları düzeltmek normal ütülerden kat ve kat daha hızlı olacaktır. %50 daha fazla buhar imkânı sağlar.
 

Damlatmama Özelliği

Kullanıcı su püskürtme düğmesine basmadan asla tabandan ya da başka bir bölümden su akıtmaz. Bu sayede su lekesi olmayan kumaşlara sahip olursunuz. Düşük derecede ve hassas ütülemeler içinde aynı şey geçerlidir.
 

Dikey Ütüleme

Güçlü buhar çıkışı sayesinde dikey bir şekilde kıyafetlerinizi ütüleyebilirsiniz. İnatçı kırışıklılar bir iki hareket ile yok olacak ve kumaşlarınız pürüzsüz bir yapıya sahip olacaktır.


Geniş Su Doldurma Kapasitesi ile Zaman Tasarrufu

Sahip olduğu 400 ml su doldurma kapasitesi sayesinde tek seferde birçok ürünü ütüleyebileceksiniz. Bu siz kullanıcılara zaman tasarrufu sağlayacaktır.
 

Güç                    : 2400 W
Su Haznesi        : 400 ml
Taban                : Eloxal
Sürekli Buhar   : 40 g/dk
Şok Buhar         : Var
Kireç Önleme   : Var
Damlama Önleme: Var

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR