16 Yıllık E-ticaret Marka Deneyimine Hoş Geldiniz.

Türkiye'nin online alışveriş sitesi Teknoloji Mağazası, 2006 yılında kurulan e-ticaret sektöründe kullanıcılarına kesintisiz hizmet vermektedir.

Teknoloji Mağazası, yenilikleri ile Türkiye'nin dijital alışveriş sektöründeki yerini koruyor. Online alışveriş deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren, dijitalleşen dünyanın gereklerine uygun gelişmelerle sizlere sunuyor.

Sektörde 15’nci yılını geride bırakan Teknoloji Mağazası; Tv, görüntü & Ses sistemlerinden, Beyaz Eşya ürünlerine, Elektrikli Ev Aletlerinden, Ev dekorasyon, Ev/Yaşama ve Yapı Market ürünlerine kadar bol çeşit ürünü mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerimize entegre olarak sunuyoruz.

Teknoloji Mağazası tüm ürünleri ile; Amazon, hepsiburada, trendyol, n11, gittigidiyor, ciceksepeti ve alibaba.com üzerinden satışlarını tek platform/çoklu kanal üzerinden de marka bilinirliliğini sürdürmektedir.

Teknoloji Mağazası, markasına ve çalışanlarına sürekli yatırım yaparak, uzman insan kaynağı yetiştirerek, müşteri memnuniyeti için yenilikçi hizmetlere öncülük ederek, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kanal yapısı ile ürün karmasını oluşturarak ve cesur adımlar atarak sektördeki deneyimlerini kullanıcılarla buluşturmaktadır.

Çoklu kanalda kesintisiz hizmet, güçlü müşteri deneyimi

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda entegre hizmet veren Teknoloji Mağazası, hem çağrı merkezi (0 216 695 29 00) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, fiziki mağaza imkanının yanı sıra "https://www.teknolojimagazasi.com" online alışveriş platformu ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Müşterileriyle online kanalda gerçek zamanlı birebir iletişim kurduğu web-chat ve iletişim uygulamaları üzerinden müşterilerine alışveriş yolculukları için destek veren Teknoloji Mağazası, bu kanallar aracılığıyla sipariş oluşturma ve kargo takip hizmetine de devam etmektedir. 

Teknoloji Mağazası, herkesin artan teknoloji ihtiyaçlarıyla bir an önce buluşması için, belirli ürünlerde hafta içi 16:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo imkanı sunmaktadır. 

Hepsiburada, dijital dönüşümde hızlanıp, süreçlerini yalınlaştırmak ve veriye dayalı olarak geleceği şekillendirmek üzere çalışmalarını ve yeni nesil e-ticaret öncülüğünü sürdürmeyi hedeflemektedir.

Vizyon: Yenilikçi ve Fark Yaratan ürün ve hizmetlerle faaliyet gösterilen alanlarda en iyi kaliteyi sunabilmek.

Misyon: Online satış kanallarıyla, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak.

Değerler: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır. 

Kalite Politikası: Sunduğumuz teknolojik ürün gamı ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tedarikçilerle ilişkilerini sürekli geliştiren, çalışanlarının gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız.

Şirket Yönetim Politikası: Tüm etkileşim kanallarımızdan ulaşan şikayet ve talepleri, yasalar ve şirket kuralları çerçevesinde, gizliliğe önem vererek adil ve objektif olarak değerlendiren, böylelikle şikayet yönetim sistemini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini artıran bir firmayız.

Bilgi Güvenliği Politikası: Teknoloji Mağazası, kurumsal bilgiyi son derece değerli bir varlık olarak görür; bu nedenle bilgi ve bilginin üzerinde tutulduğu destek iş sistemleri, kurum içinde tanımlanmış iş süreçleri açısından kritik önem taşır ve uygun şekilde korunmasının gerekliliğini kabul eder.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR